Winx RP

Share
Go down
avatar
Przemiana
Przemiana
Female Imię i nazwisko : Anna "Akave" Caves
Płeć postaci : Kobieta
Wiek postaci : 16
Rasa : Czarodziejka
Szkoła : Alfea
Fabularnie : Nie
Aktualny ubiór : błękitna zwiewna sukienka, srebrne baleriny
Liczba postów : 5
Punkty : 477
Reputacja : 3
Dołączył : 04/03/2017
Skąd : Domino / Heraklion
Zobacz profil autorahttp://anulkabloom.deviantart.com

Pragnąca Akave

on Sob Mar 04, 2017 10:41 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Pełne imię i nazwisko: Anna Kristal Valencia Caves

Przezwiska:  Anulka, Endźi, Pandzia, Akave

Wiek: 16 (w momencie rozpoczęcia nauki w Alfei, równocześnie z winx)

Rasa: czarodziejka 

Pochodzenie: Anna pochodzi z Domino, choć wychowała się na Heraklionie. Jest w wieku Bloom, jej rodzina opuściła Domino w czasie ataku wiedźm na planetę. Król Erendor obiecał schronienie dla ocalałych mieszkańców planety (w ramach umowy z królem Oritelem). Jej rodzina pochodzi z zamożnego rodu Domino lordów smoczych jaskiń, stąd moc Anny jest pokrewna mocy Bloom, pochodzi z tego samego źródła, lecz objawia się jako niebieski płomień i przeciwnie do smoczego płomienia Bloom, jest zimny. 

Moc: zimny smoczy płomień

Strona: dobro

Wygląd: Anna ma długie włosy koloru brąz, sięgają jej za tyłek. Jej oczy mają odcień piwny. Zgrabna o delikatnej, ziemistej cerze. Ma znamię na prawej ręce, które pojawia się co jakiś czas. Kiedyś nosiła okulary, teraz nosi soczewki. Często ubiera się w sukienki i spódnice. Uwielbia wysokie buty. Jej styl uchodzi za wygodny i elegancki jednocześnie. Jest osobą szykowną. W późniejszym czasie Anna traci swoje włosy i pozostają krótkie, dopóki nie odrosną. Po powrocie na Domino Anna ubiera się już w inny sposób, ponieważ rodzina odzyskuje swoje posiadłości, a Anna zostaje strażniczką. Nosi wtedy zbroję strażniczki, która składa się ze srebrno-błękitnych części. Jest to długa zwiewna tunika przepasana srebrnym sznurem, nagolenniki i srebrny gorset, a także wysokie buty i kaptur. Kiedy dochodzi do walk niemagicznych wkłada hełm i dzierży miecz. 

Charakter: Z początku wydaje się nieśmiała, jednak to tylko maska dla niewtajemniczonych. Faktycznie jest osobą pewną siebie i dążącą do celu. Jest obowiązkowa, choć straszna z niej bałaganiara. Mocno przywiązuje się do ludzi. Nie lubi zmian, jednak podejmuje się ich w sytuacjach koniecznych.

Umiejętności: Jest dobrą łyżwiarką. Zna się na broni białej. Łatwo przyswaja wiedzę teoretyczną, jednak ciężej z praktyką. Jako jedyna z rodziny jeszcze nie umie jeździć konno
(uczy się i w końcu się nauczy).
 
Specjalne rekwizyty: Nosi często naszyjnik w kształcie motyla (prezent od przyjaciela z dawnych lat). Zawsze śpi z pluszakiem. Poza tym: miecz z lodowych jaskiń, zbroja strażniczki, łuk smoczego oddechu. 

Znaki szczególne: blizny na prawej ręce (nie zawsze widoczne)

Ciekawostki: Kiedyś była najlepszą przyjaciółką Diaspro. Zawsze jej zimno. Ma hopla na punkcie kotów i sów. Cała elektronika której dotknie, musi się popsuć.
avatar
Broszka Charmixu
Broszka Charmixu
Female Imię i nazwisko : Laura Mirage
Płeć postaci : Kobieta
Wiek postaci : 17
Rasa : Bojowa czarodziejka
Szkoła : Czasem jedna, czasem druga
Fabularnie : Niet
Liczba postów : 28
Punkty : 547
Reputacja : 4
Dołączył : 27/02/2017
Skąd : Tenebris
Zobacz profil autora

Re: Pragnąca Akave

on Sob Mar 04, 2017 10:57 pm
Miłego pobytu i...
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach